Select Page
Przyjechali sami, cicho, na luzie, bez zwracania na siebie uwagi. Ich uroczystość odbyła sie w rodzinnym gronie, byli otoczeni bliskim i przyjaciółmi. Oprawa Ślubna była kameralna i elegancka. Zapraszam do obejrzenia kilku kadrów w stylu miejskiego Chillout -u 😉

Zdjęcia ślubne w warszawie

Ciekawe miejskie miejsca wypełnione oryginalnymi aranżacjami, powodują, że każdy ślub nawet kameralny wypełnia fantastyczna oprawa. Jako fotograf ślubny doceniam takie miejsca ponieważ stają się dla mnie osobliwym tłem każdej ślubnej historii. Naturalne światło pozwala stać się niezauważonym i wykorzystując potencjał sprzętu fotograficznego, uwieczniać naturalne zachowania Pary Młodej i ich gości. Dzięki temu moje zdjęcia żyją ! Są naturalne i nie skrępowane niczyim zachowaniem. Myślę, że to bardzo istotne aby odbiór zdjęć taki właśnie był.

Fotograf ślubny nie wybiera miejsc, musi się dostosować do panujących warunków. Gdy do dyspozycji otrzymuję ciekawe pomieszczenie, od razu widzę multum możliwości wykonania ciekawych zdjęć ślubnych.

Uwielbiam duże kontrasty, miejsca jasne i ciemne wprowadzają tajemniczość i ciekawość. Nie są sztampowe. Dlaczego o tym pisze ?  Ponieważ to istotny element zdjęcia. Od tego zależy jaki charakter zdjęć powstanie.  Powyższy reportaż ślubny jest tego przykładem.

Zdjęcia ślubne w warszawie czy innym mieście nie obligują do ich jakości i uzyskanych rezultatów. Staram się skupić Waszą uwagę na samym miejscu. Jego osobliwym stylem i samą przestrzenią. Zdjęcia ślubne wykonane w salach bankietowych będą odbiegały od nastrojowych miejsc wypełnionych stylowymi dekoracjami i eleganckimi dodatkami. Jest to na tyle ważne aby się na tym dokładnie skupić. Oceńcie sami jak wystrój wpływa na zdjęcia. Prezentowana powyżej galeria zawiera chyba całe wyjaśnienie tego tematu. A zdjęcia i nastrój ? Myślę, że wyszło wspaniale. I co najważniejsze, Młoda Para i ja jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć !