Select Page

%

zadowolonych klientów

 

  Gdybyśmy napisali, że nasze zdjęcia są wyjątkowe to byłoby za mało żeby wyróżnić fotografie Jarka. W jego zdjęciach nie ma typowo pozowanej przez co pozornej oryginalności. Jego zdjęcia mają charakter. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tak fajnych ujęć i nie spodziewaliśmy się że plener ślubny może być fajną przygodą. Jarek potrafi uchwycić charakter pary i odzwierciedlić go robiąc zdjęcia w nieszablonowej scenerii. Jarek robi też i te bardziej klasyczne ujęcia, ale jego atutem jest chęć i odwaga do odkrywania nowych trendów dla fotografii ślubnej. Jego zdjęcia są ambitne, on sam wymagający. Na pewno nie pójdzie na łatwiznę.

Majka & Michał

Jarek podarował nam prezent, który będziemy pamiętali do końca życia. Bardzo często sięgamy po album, który idealnie odwzorował atmosferę naszej uroczystości. Zdjęcia pełne życia, miłości oraz zawarta w nich piękna historia przekazana obiektywem Jarka. Dziękujemy Ci, że byłeś z nami w tym najważniejszym dniu, a Twoja kronika jest wspaniałą pamiątką na całe życie.

Jarek i Kornelia

 

Sesja zdjęciowa z Jarkiem była wspaniałym doświadczeniem. Dziękujemy za wszystko !

Agata i Łukasz

  Zdecydowaliśmy się na to, aby zdjęcia ślubne robił nam właśnie Jarek bo nie ma nic piękniejszego niż uwiecznienie na fotografiach w sposób idealny najcudowniejszych momentów życia. W tak ważnym dla nas dniu chcieliśmy aby wszystko było idealnie, i rzeczywiście tak było. Zdjęcia, które robił nam Jarek są profesjonalne, bezbłędne, idealne, oszałamiające, genialne… ahh

Ania i Bartek

  Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej sesji zdjęciowej. Wszyscy, którzy mieli okazję je oglądać (a chwalimy się nimi często) są pod ogromnym wrażeniem.  Dziękujemy serdecznie i gorąco polecamy najlepszego fotografa pod słońcem :)))   Jeśli lubicie ludzi z pasją, którzy wkładają całe serce w swoją pracę, to polecamy Jarka.

Gosia & Marek

 

Dzisiaj wiemy, że wybór odpowiedniego fotografa na sesję ślubną jest jednym z najważniejszych wyborów. I tak plener z Jarkiem okazał się strzałem w dziesiątkę- niesamowita przygoda zakończona albumem pełnym pięknych obrazów przedstawiających nasze emocje i uczucia. Zdjęcia są właśnie takie jak chcieliśmy- oryginalne i profesjonalne. Cieszymy się, że to właśnie Jarek wykonywał nasz plener, bo bez wątpienia jest osobą pełną pasji, a w głowie ma nietuzinkowe pomysły. Mamy nadzieję, że nigdy nie przestaniesz fotografować i będziesz jeszcze uczestniczył ze swoim aparatem w ważnych chwilach naszego życia. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę.

Kasia i Patryk

  Po tym jak zobaczyliśmy zrobione przez Jarka zdjęcia ślubne i plenerowe naszych dobrych znajomych nie mieliśmy wątpliwości, że chcemy aby to właśnie ten fotograf upamiętnił także nasz ślub. Jarek podszedł do tematu z dużym zaangażowaniem i poświęcił nam mnóstwo czasu. Dużo rozmawialiśmy o tym jak sobie wyobrażamy te zdjęcia, czy chcemy coś konkretnego pokazać, szukaliśmy wspólnie ciekawych miejsc na plener. Jarek starał się nas poznać jak najlepiej jako ludzi, żeby na fotografiach pokazać jacy jesteśmy i co lubimy. Sama sesja to niesamowite doświadczenie, ale też ciężka praca pod okiem bardzo wymagającego, odważnego i kreatywnego fotografa 🙂 A efekty… fantastyczne. Pamiątka w postaci zdjęć zyskuje zupełnie nowy wymiar. To, co robi Jarek, to pełna pasji praca artysty. Aż ma się ochotę mieć go z obiektywem zawsze przy sobie 🙂

Kasia i Kuba

  Wybór fotografa do naszych zdjęć ślubnych potraktowaliśmy bardzo poważnie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego nie można zdać się na przypadek. Po przejrzeniu dziesiątek stron internetowych oraz wielu konsultacjach ze znajomymi, wybór padł na Jarka. Jak pokazała praktyka, był to bardzo dobry wybór! Profesjonalista w każdym calu. Podczas ceremonii ślubnej oraz wesela praktycznie go nie widać, choć wszędzie go pełno. Wszystkie ciekawe i warte zapamiętania momenty zostały uwiecznione w profesjonalny, interesujący i niepowtarzalny sposób. Zdjęcia z pleneru zaskoczyły nas najbardziej.  Jarek nawet przy kiepskich warunkach pogodowych potrafi wykonać zdjęcia bardzo dobrej jakości. Technicznie nie pozostawia niczego przypadkowi. Zdjęcia są doskonale doświetlone, także sztucznym światłem. Z drugiej strony fotografie nie sprawiają wrażenia sztucznych i pozowanych. Dużo w nich spontaniczności i życia. Jarek jest otwarty na wszelkie pomysły oraz ma wiele, wiele swoich. Wynikiem są albumy, do których często wracamy i chętnie pokazujemy znajomym. Gorąco polecamy!

Paulina i Jarek

  Wybór Jarka jako Naszego fotografa okazał się strzałem nie w 10 lecz w 100 !!! Spędzone razem klika dni podczas sesji nad morzem ukazały nam obraz  człowieka do końca oddanego swojej Pasji jaką jest Fotografia. Gdy otrzymaliśmy albumy, zobaczyliśmy wspaniałe, pełne życia i pozytywnych emocji fotografie, które będą dla nas najwspanialszą pamiątką na Zawsze. Jarek jest fotografem, którego praktycznie nie było widać podczas wesela, natomiast uchwycił wszystkie wyjątkowe momenty, których my nie zauważyliśmy. Jest bardzo kreatywny, pełen pomysłów na stworzenie wyjątkowych ujęć. Nasze albumy zrobiły furorę wśród wszystkich naszych znajomych, którzy je oglądali. Spodziewamy się niedługo dzidziusia i jego pierwsze chwile również będzie uwieczniał na zdjęciach Nasz Fotograf  Jarek – Polecamy go wszystkim, którzy chcą mięć nie zapomnianą Pamiątkę, bo my ją mamy 🙂

Kasia i Jacek

   Jeśli poszukujecie fotografa z charakterem, który w swoją pracę wkłada mnóstwo zaangażowania i pasji, który ma bardzo ciekawe pomysły i do tego jest super profesjonalistą to trafiliście na właściwego człowieka. Nasza współpraca z Jarkiem była doskonała, a efektem tej współpracy są świetne zdjęcia, które w bardzo precyzyjny sposób oddają charakter tego najważniejszego dla Nas dnia i wieczoru. Dodatkowo swoistą „wisienkę na torcie” stanowią zdjęcia plenerowe, które są dla Nas niesamowitą pamiątką świetnie spędzonego dnia, dlatego też z czystym sumieniem możemy Jarka polecić Wszystkim Tym, którzy od fotografa wymagają czegoś więcej niż tylko pustych zdjęć, bo Jarka zdjęcia naprawdę mają duszę.

Urszula i Przemek